סגל התכנית

עומר פייטלסון - מנהל התכנית

בוגר תואר ראשון במסלול פכ"מ ותואר שני מחקרי במדיניות ציבורית, שניהם מהאוניברסיטה העברית. בעבודת התזה שלו חקר את השפעתה של מידת סיכון מוסרי (moral hazard) על דפוסי ניצול תקופת הזכאות לאבטלה במספר שנים שונות. עבד במגזר הציבורי ולאחר מכן בחברות ייעוץ ומחקר אשר עסקו בפרויקטים של עיצוב, מחקר והערכת השפעות מדיניות.

ים מעיין - מנהלת אקדמית ורכזת התכנית בתל אביב

דוקטורנטית בחוג לכלכלה באוניברסיטת תל אביב, בעלת תואר ראשון ושני בכלכלה ותואר ראשון בפילוסופיה. עוסקת בהיסטוריה של המחשבה הכלכלית וכותבת על האופן שבו מודלים של קבלת החלטות השפיעו על המחשבה הכלכלית במחצית השנייה של המאה ה- 20.

ניר זקס - רכז התכנית בבאר שבע וירושלים

בוגר תואר ראשון בכלכלה וקיימות מהמרכז הבינתחומי הרצליה ותואר שני בכלכלה ומדיניות ציבורית מתכנית המצטיינים של האוניברסיטה העברית. עבודת התזה שלו עסקה בהשלכות של הסדרי ההתחשבנות של בתי החולים וקופות החולים על איכות הרפואה הציבורית בישראל. עבד במשרד הבריאות ובמספר תפקידים בפוליטיקה הישראלית, ביניהם כיועץ פרלמנטרי לחבר הכנסת יאיר גולן.

יובל כרם - מייסד שותף וחבר ועד מנהל

עוסק בייעוץ כלכלי וניהול פרויקטים למשרדי ממשלה, רשויות מקומיות וגופים אחרים בתחומי מדיניות ורגולציה והשפעותיהן. בעל ניסיון בעבודה עם משרדי ממשלה וגופי ציבור על ביצוע רכש ורכש חברתי, ביצוע אומדנים, פיתוח מדידות עלות-תועלת ועוד.