סגל התכנית

יפתח דיין – מנכ"ל העמותה

בעל תואר ראשון בכלכלה וביחסים בינלאומיים ותואר שני במדיניות ציבורית. במסגרת תפקידו כמנהל תחום תכנון ואסטרטגיה באגף הממונה על השכר במשרד האוצר, הוביל את התכנית האסטרטגית באגף ואת תהליך גיבוש תכניות העבודה הראשון שלו. ניהל את אגף תקציבי הפיתוח של מ.א. דרום השרון. ניהל את מחלקת הרכש במ.א. שדות דן.

ים מעיין - מנהלת אקדמית ורכזת התכנית בתל אביב

דוקטורנטית בחוג לכלכלה באוניברסיטת תל אביב, בעלת תואר ראשון ושני בכלכלה ותואר ראשון בפילוסופיה. עוסקת בהיסטוריה של המחשבה הכלכלית וכותבת על האופן שבו מודלים של קבלת החלטות השפיעו על המחשבה הכלכלית במחצית השנייה של המאה ה- 20.

שי עמית - רכז קבוצות באר שבע וירושלים

בעל תואר בוגר בפילוסופיה כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ) מהאוניברסיטה העברית. סטודנט לתואר שני בתוכנית למדע, טכנולוגיה וחברה באוניברסיטת בר-אילן במסגרתה כותב עבודת תזה בנושא השפעת הכלכלה הניאו-ליברלית על תפיסת הסובייקט. עבד במשך מספר שנים בתחום המחקר והייעוץ עבור לקוחות רבים במגזר הציבורי והפרטי ולאחר מכן גם כאנליסט בתחום ההייטק.

יובל כרם - מייסד שותף וחבר ועד מנהל

עוסק בייעוץ כלכלי וניהול פרויקטים למשרדי ממשלה, רשויות מקומיות וגופים אחרים בתחומי מדיניות ורגולציה והשפעותיהן. בעל ניסיון בעבודה עם משרדי ממשלה וגופי ציבור על ביצוע רכש ורכש חברתי, ביצוע אומדנים, פיתוח מדידות עלות-תועלת ועוד.

שירה ויזל – רכזת אדמיניסטרציה ותוכן

בעלת תואר ראשון בכלכלה ותואר שני בסוציולוגיה. ניהלה את מחלקת הכספים והאדמיניסטרציה בעמותה  מתחום זכויות אדם.